Avalon Extreme – zajęcia dla osób z niepełnosprawnością

Zapraszamy do Laab na Avalon Extreme – zajęcia dla osób z każdą, mniejszą lub większą, niepełnosprawnością.

Jeżeli masz dosyć ograniczeń, chcesz udowodnić sobie, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, lub po prostu masz ochotę poćwiczyć – te zajęcia zostały stworzone właśnie dla Ciebie.

Na czym nam zależy? Przede wszystkim na tym, abyś poczuł się lepiej – zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Chcemy, żebyś dobrze czuł się w swoim ciele; żebyś wiedział, na ile Cię stać; żebyś dobrze się bawił i zobaczył, że nie jesteś sam.

To nasze główne cele. Teraz Twoim zadaniem jest sprawdzić, w jaki sposób staramy się je realizować!

Odbierz karnet na:
Tydzień Darmowych Treningów
Wypełnij teraz, a my się z Tobą skontaktujemy!

Interesuje mnie


Avalon Extreme – zajęcia dla osób z niepełnosprawnością

 

Czym tak właściwie są Avalon Extreme?

Zaliczyć je można do treningów kondycyjno-siłowych, przeznaczonych między innymi dla osób z niepełnosprawnością w stopniu znacznym i umiarkowanym. Prowadzone są przez niezawodnych Avalon Extreme i trwają godzinę.

Ich głównym celem jest poprawa stanu zdrowia i ogólnej wydolności fizycznej, a także zwiększenie efektywności aktywności w życiu codziennym. Przekłada się to na wzrost siły oraz wytrzymałości – jakże istotnych przy zwykłym poruszaniu się czy wypełnianiu codziennych obowiązków.

Dodatkowym plusem zajęć jest fakt treningu w grupie, przekładający się na nabycie umiejętności funkcjonowania w zespole.

Na czym polegają?

W dużej mierze opierają się na ćwiczeniach górnych partii ciała – ćwiczeniach z użyciem sztangi, kettli oraz ergometrów wioślarskich dostosowanych do osób z niepełnosprawnością.

Każdy ruch, każda aktywizacja sportowa i społeczna mają ogromne znaczenie! Zapisując się na nasze zajęcia, niczym nie musisz się martwić. Wszystkiego Cię nauczymy, wszystko Ci pokażemy. Czego więc oczekujemy od Ciebie? Chęci, zapału do pracy i pozytywnego nastawienia – o resztę zadbamy sami.

Dlaczego Avalon Extreme?
Najlepsza godzina Twojego dnia
Wszechstronny rozwój fizyczny
Trening pod okiem wykwalifikowanego trenera
Nasi Trenerzy
Maciej Dobrogost
Trener Crossfit lvl 2, mistrz Europy w pięcioboju nowoczesnym oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pływaniu. Współzałożyciel Crossfit GCW. Poprowadzone ponad 1000 treningów grupowych i personalnych. „Crossfit to całe moje życie i nie jest to tylko trening, ale i wszystko to, co robię na co dzień. Zarażony tą metodą treningową przez przyjaciela, brnę w to od 5 lat. Moją pasją jest ciągły rozwój w kierunku, który obrałem... Reszty dowiecie się na treningach”.
Sylwester Wilk
Prywatny trener crossfitu, założyciel Wilk Family, trener Avalon Extreme.
Mistrz Polski oraz Europy w biegach, którego historia pokazuje, że nie wolno się poddawać – nawet jeżeli w życiu dochodzi do ogromnych tragedii.
Jak zacząć?

Krok 1

Skontaktuj się z nami! Możesz wypełnić formularz, przyjść do klubu, napisać na Facebooku lub zadzwonić (+48 22 299 28 00). Zaprosimy Cię na bezpłatny trening próbny.
Treningi odbywają się w poniedziałki i środy o 15.30 oraz w czwartki o 20.00.

Krok 2

Jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł odebrać bezpłatny tydzień do swojego pierwszego karnetu!

Krok 3

Trenuj i ciesz się rezultatami, które są na wyciągnięcie ręki. Czego Ci potrzeba? Chęci, zapału i systematyczności. Resztę zrobimy za Ciebie.

Korzyści płynące z treningów kondycyjno-siłowych są niezliczone. Poprawa stanu zdrowia i ogólnej wydolności fizycznej, zwiększenie efektywności aktywności w życiu codziennym, wzrost siły i wytrzymałości – to tylko niektóre z nich. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie, dlatego przyjdź i na własnej skórze przekonaj się o tym, jak duży wpływ ma na nie dobry i solidny trening!

Honorujemy kartę MultiSport
Czekamy na Ciebie
przy PGE Narodowym!

Zapraszamy na Avalon Extreme do Laab przy PGE Narodowym