Boks – uprawiaj sport dżentelmenów!

Zapraszamy na skuteczne, dające szybkie i widoczne rezultaty zajęcia z boksu – jednego z najstarszych sportów walki.

Ile czasu można spędzić na siłowni? Jak długo można wałkować te same ćwiczenia? Przyjdź do nas i naucz się czegoś nowego. Wejdź na drogę wojownika!

Zbuduj pewność siebie, dowiedz się, jak reagować w stresujących sytuacjach. Pozbądź się złych emocji, popraw swoją koncentrację. Spal masę kalorii, wzmocnij mięśnie, a przede wszystkim – popraw swoją kondycję.

Każdy ma swoją motywację. Ważne, żeby ją odkryć i przyjść do nas choćby raz – my zajmiemy się resztą.

Odbierz karnet na:
Tydzień Darmowych Treningów
Wypełnij teraz, a my się z Tobą skontaktujemy!

Interesuje mnie


Zajęcia z boksu

Walka na pięści jest jednym z najstarszych sportów, znanym już w starożytności. Mówi się, że to najcięższy i najbardziej samotny sport świata. Bo na ringu jesteś sam. I tylko z własnymi słabościami.

Trenowanie boksu może przynieść Ci same korzyści. Podczas zajęć nie tylko spalisz mnóstwo kalorii, ale też wzmocnisz mięśnie – poprawisz zarówno swoją kondycję, jak i sylwetkę.

Zalet jest co niemiara. Nie ograniczają się one wyłącznie do wyglądu fizycznego; odnoszą się także do zdrowia psychicznego. Jeżeli jesteś zmęczony, znudzony, zdekoncentrowany, zdenerwowany – gwarantujemy, że boks jest dla Ciebie. Jeżeli czujesz się niepewnie, nie wiesz, jak się zachować w sytuacji zagrożenia – boks również jest dla Ciebie.

Zajęcia trwają godzinę zegarową i są prowadzone przez doświadczonego trenera. Mogą w nich uczestniczyć zarówno panie, jak i panowie. Składają się na nie trzy elementy:

  1. Opieka profesjonalnego trenera.
  2. Wszechstronny trening – od techniki przez zajęcia kondycyjne po symulowane walki.
  3. Wsparcie grupy – nie ćwiczysz sam, ale w zmotywowanej i wspierającej się nawzajem społeczności.

Nie czekaj, przyjdź do nas!

Dlaczego boks w Laab?
Najlepsza godzina Twojego dnia
Wszechstronny rozwój fizyczny
Trening pod okiem mistrza
Nasi Trenerzy
Krzysztof Wójcik
– brązowy medalista Mistrzostw Europy (Węgry, 2016 rok);
– trener Sekcji Bokserskiej KS Raszyn;
– były zawodnik MKS Chojniczanka Chojnice i Gwardii Warszawa;
– Złoty Medalista Mistrzostw Polski, wielokrotny medalista drużyny ligowej, reprezentant Kadry Narodowej PZB i sędzia klasy międzynarodowej AIBA.
Maciej Kosicki
Z boksem związany od przeszło 10 lat. 3 lata temu rozpoczął karierę trenerską. Aktualnie trener bokserów zawodowych, Tomasza Turkowskiego oraz Filipa Pham Honga. Regularnie wystawia swoich wychowanków do walk na zawodach boksu olimpijskiego. W swoich treningach skupia się na zapewnieniu wszechstronnego rozwoju motorycznego swoich podopiecznych, koordynacji oraz szlifowaniu podstaw technicznych boksu.
Jak zacząć?

Krok 1

Skontaktuj się z nami! Możesz wypełnić formularz, przyjść do klubu, napisać na Facebooku czy zadzwonić (+48 22 299 28 00). Zaprosimy Cię do klubu na bezpłatny trening próbny.

Treningi odbywają się zawsze w:

poniedziałki, środy oraz piątki o 18:45 (Trener Kosicki)

wtorki, czwartki o 18:00 (Trener Wójcik)

Krok 2

Jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł odebrać bezpłatny tydzień do swojego pierwszego karnetu!

Krok 3

Trenuj i ciesz się rezultatami, które są na wyciągnięcie ręki. Czego Ci potrzeba? Chęci, zapału i systematyczności. Resztę zrobimy za Ciebie. Korzyści płynące z trenowania boksu są niezliczone. Nie odnoszą się jedynie do ciała, dotyczą także umysłu. Jednak jeżeli wciąż uważasz, że boks nie jest dla Ciebie, sprawdź inne zajęcia, takie jak kickboxing czy krav maga.

Honorujemy kartę MultiSport
Czekamy na Ciebie
przy PGE Narodowym!

Zapraszamy na treningi boksu do Laab przy PGE Narodowym.