Cross Laab – najlepsza godzina Twojego dnia!

Zapraszamy na skuteczny, dający widoczne rezultaty trening funkcjonalny do Cross Laab.
Zajęcia są oparte na rywalizacji oraz treningu z elementami rehabilitacji, poprawiającym ogólną sprawność fizyczną.

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, czujesz, że Twoje mięśnie potrzebują ruchu, spodnie zaczęły niebezpiecznie opinać Twoje ciało, a może po prostu bolą Cię plecy – Cross Training jest dla Ciebie.

Jeżeli jesteś sportowcem amatorem, biegaczem, koszykarzem, piłkarzem, triatlonistą, ale czujesz, że brakuje Ci siły/płuca/mobilności – Cross Training również jest dla Ciebie.

Każdy ma swoją motywację. Ważne, żeby ją odkryć i przyjść do nas choćby raz – my zajmiemy się resztą.

Odbierz karnet na:
Tydzień Darmowych Treningów
Wypełnij teraz, a my się z Tobą skontaktujemy!

Interesuje mnie


Personalny Trening Grupowy

Cross Training to skuteczna metoda treningowa, która opiera się ona na zróżnicowanych programach dziennych, zwanych WOD (Workout of the Day). Polega na wykonywaniu konkretnych ćwiczeń, określoną liczbę razy i bez czasu przeznaczonego na przerwę.

Nigdy się nie znudzisz – każdego dnia trening jest inny. Jest dostosowany do każdego – nieważne, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy właśnie zdecydowałeś się wstać zza biurka lub kanapy.

Zajęcia trwają godzinę i są prowadzone przez doświadczonego trenera. Mogą w nich uczestniczyć zarówno panie, jak i panowie.  Składają się na nie trzy elementy:

  1. Opieka trenera (jak na treningu personalnym).
  2. Wszechstronny trening – od gimnastyki przez ciężary po trening aerobowy.
  3. Wsparcie grupy – nie ćwiczysz sam, ale w zmotywowanej i wspierającej się nawzajem społeczności.

Co wyróżnia treningi funkcjonalne? Ich uniwersalność i elastyczność. Cross Training pozwala na dobór treningu do indywidualnych potrzeb. Co to oznacza? To, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlaczego Cross Laab?
Najlepsza godzina Twojego dnia
Wszechstronny rozwój fizyczny
Otwarta społeczność
Nasi Trenerzy
Paweł Kozak
Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
Utytułowany zawodnik CrossFit. Główne osiągnięcia to:
– 3-krotny udział na The CrossFit Games Regionals 2015, 2016, 2017
– wielokrotny medalista i finalista zawodów zagranicznych.
– wielokrotny zwycięzca i finalista zawodów ogólnopolskich.

To, co najbardziej go motywuje i sprawia mu największą satysfakcję, jak sam mówi, to to, że:
„Trener ma możliwość sprawiania, aby czyjeś życie stawało się lepsze, bo jeśli tego nie robi, wówczas marnuje swój czas”.
Dominik Kolera
Jest trenerem Crossfit lvl 2, wcześniej studiującym na Uniwersytecie Warszawskim. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Trenując kilka dyscyplin sportu, nauczył się brać z nich to, co najlepsze, i umieszczać to w swoich treningach.
Posiada czteroletnie doświadczenie w pracy jako trener, mając przy tym ponad 2000 godzin zajęć grupowych na koncie. Pracował w jednych z najlepszych boxów crossfitowych w Polsce. Przez rok zajmował się prowadzeniem Crossfit Dock pod względem sportowym. Aktywny zawodnik Crossfit.
Maciej Dobrogost
Trener Crossfit lvl 2, mistrz Europy w pięcioboju nowoczesnym oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pływaniu. Współzałożyciel Crossfit GCW. Poprowadzone ponad 1000 treningów grupowych i personalnych. „Crossfit to całe moje życie i nie jest to tylko trening, ale i wszystko to, co robię na co dzień. Zarażony tą metodą treningową przez przyjaciela, brnę w to od 5 lat. Moją pasją jest ciągły rozwój w kierunku, który obrałem... Reszty dowiecie się na treningach”.
Jak zacząć?

Krok 1

Skontaktuj się z nami! Możesz wypełnić formularz, przyjść do klubu, napisać na Facebooku czy zadzwonić (+48 22 299 28 00). Zaprosimy Cię do klubu na bezpłatny trening próbny.
Treningi dla początkujących (Beginners) – zapraszamy na każde zajęcia. Trenerzy zajmą się Tobą i wprowadzą Cię w świat Cross Trainingu.
Pozostałe grupy trenują od poniedziałku do piątku o godzinie 7, 9, 17, 18 i 19.

Krok 2

Jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł odebrać bezpłatny tydzień do swojego pierwszego karnetu!

Krok 3

Trenuj i ciesz się rezultatami, które są na wyciągnięcie ręki. Czego Ci potrzeba? Chęci, zapału i systematyczności. Resztę zrobimy za Ciebie. Cross Training opiera się na zróżnicowanych programach dziennych, dzięki czemu nigdy się nie znudzisz. Każdy trening dostosujemy do Ciebie; dobierzemy go tak, byś mógł osiągnąć efekty, na których najbardziej Ci zależy. A jeżeli wciąż uważasz, że Cross Laab nie jest dla Ciebie, sprawdź inne zajęcia, takie jak boks czy kickboxing.

Honorujemy kartę MultiSport
Czekamy na Ciebie
przy PGE Narodowym!

Zapraszamy na skuteczny trening funkcjonalny do Cross Laab.