Full Body Laab – podejmij wyzwanie treningu ogólnorozwojowego!

Zapraszamy na skuteczny, dający widoczne rezultaty trening ogólnorozwojowy do Laab.

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, czujesz, że Twoje mięśnie potrzebują ruchu, spodnie zaczęły niebezpiecznie opinać Twoje ciało, a może po prostu bolą Cię plecy – Full Body Laab jest dla Ciebie.

Jeżeli masz problem z równowagą i koordynacją ruchową ciała, a Twoim odwiecznym marzeniem jest to, by poczuć się jak surfer na fali – Full Body Laab również jest dla Ciebie!

Zajęcia z elementami rehabilitacji, skutecznie usprawiniające ciało.

Każdy ma swoją motywację. Ważne, żeby ją odkryć i przyjść do nas choćby raz – my zajmiemy się resztą.

Odbierz karnet na:
Tydzień Darmowych Treningów
Wypełnij teraz, a my się z Tobą skontaktujemy!

Interesuje mnie


Full Body Laab

 

Full Body Laab to zajęcia skierowane głównie do kobiet – i to zarówno tych fizycznie aktywnych, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę z trenowaniem. Podczas nich skupiamy się na ogólnorozwojowym funkcjonalnym treningu personalnym, do którego wprowadzamy elementy treningu siłowego, cardio oraz core.

Dzięki temu nie dość, że wzmacniamy odpowiedzialne za prawidłową postawę mięśnie głębokie tułowia, to pracujemy też nad równowagą i koordynacją ruchową ciała. Trenując, korzystamy z treningowych desek surfingowych ze specjalnym systemem balansującym. To właśnie one wprowadzają element dobrej zabawy – wczuwając się w wakacyjny klimat, możesz poczuć się jak surfer z prawdziwego zdarzenia!

 

Dlaczego Full Body w Laab?
Najlepsza godzina Twojego dnia
Wszechstronny rozwój fizyczny
Trening pod okiem mistrza
Nasi Trenerzy
Agnieszka Krzysiek
Certyfikowany trener SURFSET Fitness, akredytowany przez American Council of Exercise, oraz założycielka „SURF.OFF – treningu w dechę” – pierwszego w Polsce funkcjonalnego treningu personalnego przy użyciu surfingowych desek treningowych.
Jak zacząć?

Krok 1

Skontaktuj się z nami! Możesz wypełnić formularz, przyjść do klubu, napisać na Facebooku lub zadzwonić (+48 22 299 28 00). Zaprosimy Cię do klubu na bezpłatny trening próbny.
Zajęcia są chwilowo zawieszone!

Krok 2

Jeśli Ci się spodoba, będziesz mogła odebrać bezpłatny tydzień do swojego pierwszego karnetu!

Krok 3

Trenuj i ciesz się rezultatami, które są na wyciągnięcie ręki. Czego Ci potrzeba? Chęci, zapału i systematyczności. Resztę zrobimy za Ciebie. Każdy trening dostosujemy do Ciebie; dobierzemy go tak, byś mogła osiągnąć efekty, na których najbardziej Ci zależy. A jeżeli wciąż uważasz, że Cross Laab nie jest dla Ciebie, sprawdź inne zajęcia, takie jak joga czy samoobrona dla kobiet.

Honorujemy kartę MultiSport
Czekamy na Ciebie przy PGE Narodowym!

Zapraszamy na Full Body do Laab przy PGE Narodowym!