KRAV MAGA HARD TARGET

Zapraszamy na skuteczne, dające szybkie i widoczne rezultaty zajęcia z Krav Magi HARD TARGET do Laab!

Ile czasu można spędzić na siłowni? Jak długo można wałkować te same ćwiczenia? Przyjdź do nas i naucz się czegoś nowego! Wejdź na drogę wojownika.

Zbuduj pewność siebie, dowiedz się, jak reagować w stresujących sytuacjach. Pozbądź się złych emocji, popraw swoją koncentrację. Spal kalorie, wzmocnij mięśnie, a przede wszystkim – popraw swoją kondycję.

Każdy ma swoją motywację. Ważne, żeby ją odkryć i przyjść do nas choćby raz – my zajmiemy się resztą.

Odbierz karnet na:
Tydzień Darmowych Treningów
Wypełnij teraz, a my się z Tobą skontaktujemy!

Interesuje mnie


Zajęcia z Krav Magi HARD TARGET

Krav Maga to militarny system walki, zapoczątkowany w Czechosłowacji, a rozwinięty w Izraelu. Jest połączeniem najbardziej skutecznych technik zaczerpniętych z różnych sztuk walki, między innymi z boksu, judo czy zapasów. Głównie są to techniki samoobrony – w tym także obrony przed uzbrojonym napastnikiem. Bazą są podstawowe odruchy człowieka – uderzenia w gardło, okolice oczu, krocza czy wszelkiego rodzaju pchnięcia i dźwignie.

Krav Maga służy samoobronie – nie jest sportem, nie ma w niej współzawodnictwa.

Prowadzimy dwie grupy: podstawową i zaawansowaną. Do grupy zaawansowanej może dołączyć każdy, kto ma już za sobą przynajmniej półroczne doświadczenie.

Zajęcia trwają godzinę zegarową i prowadzone są przez doświadczonego trenera. Składają się na nie trzy elementy:

  1. Opieka profesjonalnego trenera.
  2. Wszechstronny trening – od techniki przez zajęcia kondycyjne po symulowane walki.
  3. Wsparcie grupy – nie ćwiczysz sam, ale w zmotywowanej i wspierającej się nawzajem społeczności.
Dlaczego Krav Maga w Laab?
Najlepsza godzina Twojego dnia
Wszechstronny rozwój fizyczny
Trening pod okiem mistrza
Nasi Trenerzy
Michał Zbrojewicz
Prostota i skuteczność w połączeniu z rzeczowym nauczaniem opartym na faktach, nie opiniach sprawiły, ze zajmuje się samoobrona od 2006 roku. Korzyści? Poza poprawą bezpieczeństwa, są to zwiększona pewność siebie, refleks, mobilność, koordynacja, dyscyplina, umiejętność radzenia sobie ze stresem, strachem, nowymi sytuacjami, sukcesem jak i porażką, można wymieniać bez końca. A przecież wszystkie te cechy pomagają nam w życiu codziennym. Wierze, ze każdy możne zwiększyć swoje szanse w niebezpiecznych sytuacjach, potrzebne są determinacja i pewność działania czyli szeroko rozumiany metal. Także zamiast zadawać sobie pytanie czy na pewno się nadajesz, przyjdź i przekonaj się osobiście!
Jak zacząć?

Krok 1

Skontaktuj się z nami! Możesz wypełnić formularz, przyjść do klubu, napisać na Facebooku czy zadzwonić (+48 22 299 28 00). Zaprosimy Cię do klubu na bezpłatny trening próbny.

Treningi odbywają się zawsze we wtorki i czwartki:

  • dla grupy podstawowej – o 19:30,
  • dla grupy zaawansowanej – o 20:45.

Krok 2

Jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł odebrać bezpłatny tydzień do swojego pierwszego karnetu!

Krok 3

Trenuj i ciesz się rezultatami, które są na wyciągnięcie ręki. Czego Ci potrzeba? Chęci, zapału i systematyczności. A jeżeli uważasz, że Krav Maga nie jest dla Ciebie, sprawdź inne zajęcia, takie jak kickboxing czy cross training!

Honorujemy kartę MultiSport
Czekamy na Ciebie
przy PGE Narodowym!

Zapraszamy na treningi boksu do Laab przy PGE Narodowym