LAABoratorium Zabawy

Poza przestrzenią do treningów, zajęć czy odpoczynku Laab to również wiele innych możliwości. Możliwości na aktywne, produktywne i miłe spędzenie czasu – zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Jeżeli Twoja pociecha prosi Cię o zorganizowanie jej urodzin – z naszą białą salą i pomysłami na kreatywne, angażujące i rozwojowe zabawy wpasujemy się idealnie!

Jeżeli chcesz poćwiczyć, ale nie masz co zrobić ze swoim dzieckiem – również będziemy dla Ciebie. Ty zrobisz trening, my zajmiemy się Twoim maluchem.

Sprawdź nas!

Napisz do nas.
Wypełnij teraz, a my się z Tobą skontaktujemy!

Interesuje mnie


LAABoratorium Zabawy

 

Po pierwsze…

Nasza SALA BIAŁA, w całości wyściełana białymi, miękkimi materacami, powala stworzyć i zaplanować najwspanialsze urodziny dla Twojego dziecka. Jeżeli sam nie jesteś pewien, jak to zrobić, lub nie masz żadnego pomysłu, chętnie Ci pomożemy! Opcji jest wiele – paintball na sali, rozwojowe i angażujące zabawy czy po prostu aktywnie spędzone popołudnie. Z Twoją pomocą na pewno wymyślimy coś, czego Twój Junior nie zapomni!

Po drugie…

Jeżeli chcesz poćwiczyć, ale nie masz z kim zostawić swojej pociechy, nie przejmuj się – w LAABoratorium Zabawy się nią zaopiekujemy! Dzięki specjalnie dobranym zabawom i akcesoriom sprawimy, że na pewno nie będzie się nudzić. Ty z kolei będziesz mógł skupić się na swoim treningu!

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji – zadzwoń do nas (667 107 168). Opowiemy Ci o warunkach rezerwowania miejsc dla swoich dzieci i zaletach, jakie płyną z przynależności do naszego LAABoratorium Zabawy!

Dlaczego LAABoratorium Zabawy?
Sala wyściełana białymi materacami
Rozwojowe i angażujące zabawy
Opieka nad Twoim dzieckiem
Honorujemy kartę MultiSport
Czekamy na Ciebie
przy PGE Narodowym!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w LAABoratorium Zabawy.