Plus Size Laab

Zapraszamy na dające szybkie i widoczne rezultaty zajęcia Plus Size dla kobiet – zajęcia kładące nacisk na rehabilitację, naukę poprawnych wzorców ruchowych, usprawniające ciało... W Laabie nikt nikogo nie ocenia. Na czym nam zależy? Na systematycznej pracy nad tym, abyście wszystkie czuły się piękne i – przede wszystkim – zdrowe!

Ćwiczenia w domu Was nudzą? Nie macie siły i motywacji do tego, aby regularnie je wykonywać? A może po prostu chcecie wyrwać się ze swoich czterech ścian? W grupie siła! Właśnie dlatego otwieramy zajęcia wyłącznie dla pań o pełnych kształtach. W pierwszej kolejności chcemy skoncentrować się na podnoszeniu wytrzymałości i sprawności układu nerwowego. Stawiamy na ćwiczenia przybliżone do codziennej aktywności ruchowej oraz ćwiczenia siłowe. Wszystko po to, żebyście z dnia na dzień czuły się lepiej.

Zajęcie odbywają się pod okiem profesjonalnej trenerki i doświadczonej pani psycholog. Dzięki temu z treningu wychodzicie nie tylko szczęśliwsze i bardziej uśmiechnięte – niesiecie też ze sobą konkretny bagaż wiedzy na temat treningu i zdrowia!

Odbierz karnet na:
Tydzień Darmowych Treningów
Wypełnij teraz, a my się z Tobą skontaktujemy!

Interesuje mnie


Zajęcia Plus Size

 

Plus Size to zajęcia wyłącznie dla pań o pełnych kształtach. Jeżeli do tej pory nie miałaś chęci i motywacji do ćwiczeń, jeżeli nie chciało Ci się wychodzić z domu, jeżeli masz ochotę wprowadzić dobre zmiany w swoim trybie życia – przyjdź do nas!

W Laabie chcemy, abyś czuła się dobrze. Nie każemy Ci wykonywać trudnych i skomplikowanych ćwiczeń, nie zanudzimy Cię monotonnymi treningami. Skoncentrujemy się na podnoszeniu wytrzymałości i sprawności, głównie układu nerwowego. Ćwiczenia będą zbliżone do ruchów wykonywanych w ciągu dnia; dorzucimy do nich ćwiczenia siłowe. Wszystko po to, abyś z dnia na dzień czuła się zdrowsza, piękniejsza i sprawniejsza.

Na zajęciach Plus Size porozmawiamy, opowiemy Ci o treningach, przekażemy najważniejsze informacje na temat zdrowia, aktywności i treningów. Chcemy, żebyś była świadoma, żebyś zdawała sobie sprawę z tego, jak dobrą decyzję podjęłaś i jaki ona może mieć korzystny wpływ na każdy aspekt Twojego życia. Jak to mówią – w zdrowym ciele zdrowy duch! I tego się trzymajmy 🙂

Co zapewniamy?

  • kameralną salkę w wyjątkowym miejscu;
  • profesjonalną trenerkę i porady doświadczonego psychologa;
  • efektywny trening stworzony z myślą o paniach plus size;
  • dużo ważnych informacji na temat zdrowia i treningów.

Takich zajęć nie znajdziecie nigdzie indziej. Takiej atmosfery też nie. Dlatego chodźcie do nas!

Dlaczego zajęcia Plus Size w Laab?
Najlepsza godzina Twojego dnia
Wszechstronny rozwój fizyczny
Trening pod okiem mistrza
Nasi Trenerzy
Ada Jakimowicz
Psycholog z wieloletnim doświadczeniem. Interesuje się przede wszystkim wpływem aktywności fizycznej na stan emocjonalny. Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (specjalizacja: wspieranie rozwoju osobowości) oraz warszawskiego AWF-u. Autorka wielu publikacji dotyczących pozytywnego wpływu ruchu na stan psychiczny.
Pasjonatka sportu, doświadczona trenerka personalna,
współautorka książki „Adios kilogramos” oraz autorka ćwiczeń w książce „Uczta dla dwojga” wydawnictwa Zwierciadło. Założycielka bloga na portalu Zwierciadła.
Wraz ze swoją podopieczną i wspólniczką stworzyły cykl warsztatów coachingowo- psychologicznych, pt. KIERUNEK.RÓŻ SIĘ! Warsztaty, spotkania oraz szkolenia są przeznaczone dla kobiet, które pragną osiągnąć równowagę psychofizyczną. Kierunek Róż się! stoi na czele dbania o zdrowie, dzięki nauce takiego stylu życia, który doprowadzi do harmonii ducha i ciała.
Jak zacząć?

Krok 1

Skontaktuj się z nami! Możesz wypełnić formularz, przyjść do klubu, napisać na Facebooku lub zadzwonić (+48 22 299 28 00). Zaprosimy Cię do klubu na bezpłatny trening próbny.
Treningi odbywają się zawsze we wtorki i czwartki o godzinie 18.30.

Krok 2

Jeśli Ci się spodoba, będziesz mogła odebrać bezpłatny tydzień do swojego pierwszego karnetu!

Krok 3

Trenuj i ciesz się rezultatami, które są na wyciągnięcie ręki. Czego Ci potrzeba? Chęci, zapału i systematyczności.

W Laabie nie każemy Ci wykonywać trudnych i skomplikowanych ćwiczeń, nie zanudzimy Cię monotonnymi treningami. Skoncentrujemy się na wykonywaniu ćwiczeń zbliżonych do ruchów wykonywanych w ciągu dnia; dorzucimy do nich ćwiczenia siłowe. Żadnych monotonnych, skomplikowanych, trudnych treningów! Tylko uśmiech, pozytywna energia i chęć do wprowadzenia zmian w swoim życiu.

A jeżeli wciąż uważasz, że zajęcia Plus Size nie są dla Ciebie, sprawdź inne, takie jak Samoobrona dla kobiet!

Honorujemy kartę MultiSport
Czekamy na Ciebie
przy PGE Narodowym!

Zapraszamy na treningi boksu do Laab przy PGE Narodowym