Plus Size Laab

Zapraszamy na zajęcia Plus Size dla kobiet do Laab.

W grupie siła! Otwieramy zajęcia wyłącznie dla Pań o pełnych kształtach. Pierwszym krokiem będzie skoncentrowanie się na podnoszeniu wytrzymałości i sprawności układu nerwowego. Stawiamy na ćwiczenie przybliżone do codziennej aktywności ruchowej oraz ćwiczenia siłowe.

Zajęcie odbywają się pod okiem profesjonalnej trenerki i doświadczonej psycholog, która przekaże dużo ważnych informacji treningowych i zdrowotnych.

Odbierz karnet na:
Tydzień Darmowych Treningów
Wypełnij teraz a skontaktujemy się z Tobą!

Interesuje mnie

Zajęcia Plus Size

W grupie siła! Otwieramy zajęcia wyłącznie dla Pań o pełnych kształtach. Jeżeli do tej pory coś Cię powstrzymywało przed pójściem na trening, to Twoje problemy właśnie zniknęły.

Zapewniamy:

Kameralną salkę w wyjątkowym miejscu.
Profesjonalną trenerkę i doświadczonego psychologa.
Zajęcia dedykowane dla Pań PLUS SIZE.
Dużo ważnych informacji treningowych i zdrowotnych.
Pewne efekty ćwiczeń.

Takich zajęć nie znajdziecie nigdzie indziej!

Dlaczego zajęcia Plus Size w Laab ?
Najlepsza godzina Twojego dnia
Wszechstronny rozwój fizyczny
Trening pod okiem mistrza
Nasi Trenerzy
Ada Jakimowicz
Psycholog z wieloletnim doświadczeniem, interesuje się przede wszystkim wpływem aktywności fizycznej na stan emocjonalny jednostki, absolwentka Wydziały Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim- specjalizacja Wspieranie Rozwoju osobowości oraz warszawskiego AWFu. Autorka wielu publikacji dotyczących pozytywnych skutków ruchu na stan psychiczny.
Pasjonatka sportu, doświadczona trenerka personalna
Współautorka książki "Adios kilogramos" oraz autorka ćwiczeń w książce "Uczta dla dwojga" wydawnictwa Zwierciadło. Założycielka Bloga na portalu Zwierciadła.
Wraz ze swoją podopieczną i wspólniczką stworzyły cykl warsztatów coachingowo- psychologicznych, pt. KIERUNEK.RÓŻ SIĘ ! Warsztaty, spotkania oraz szkolenia są dedykowane kobietom, które pragną osiągnąć równowagę psycho-fizyczną. Kierunek Róż się!, stoi na czele dbania o zdrowie, dzięki nauce takiego stylu życia, które doprowadzi do harmonii ducha i ciała.
Jak zacząć?

Krok 1

Skontaktuj się z nami ! Możesz wypełnić formularz, przyjść do klubu, napisać na Facebooku czy zadzwonić. (+48 22 299 28 00) Zaprosimy Cię do klubu na bezpłatny trening próbny.
Treningi odbywają się zawsze w poniedziałki i piątki o godzinie 17.00.

Krok 2

Jeśli Ci się spodoba będziesz mógł odebrać bezpłatny tydzień do swojego pierwszego karnetu !

Krok 3

Trenuj i ciesz się rezultatami !

Czekamy na Ciebie przy PGE Narodowym !

Zapraszamy na treningi boksu do Laab przy PGE Narodowym