Samoobrona dla kobiet ITS

Zapraszamy na zajęcia z Samoobrony dla Kobiet Israeli Tactical School – zajęcia z elementami rywalizacji. Każda kobieta powinna wiedzieć, jakich miejsc unikać, jak reagować w sytuacji zagrożenia i w końcu – jak się bronić, kiedy nie ma już innego wyjścia. Jeśli też tak uważasz, przyjdź do nas i dowiedz się, jak zadbać o siebie i swoje bezpieczeństwo.

Prawdziwą sztuką jest unikać zagrożeń, a nie z nimi walczyć – z tego założenia wychodzimy. Dlatego naszym głównym założeniem nie jest to, by pokazać Ci, jak walczyć i stawiać opór. Chcemy, abyś nauczyła się słuchać siebie, swojej intuicji. To ona pomoże Ci podjąć decyzje, które pozwolą Ci uniknąć ostateczności – bezpośredniego stawienia czoła niebezpieczeństwu. A my Ci w tym pomożemy!

Sprawdź grafik naszych szkoleń, zapisz się i sama zobacz, na czym to polega. Wtedy do gry wejdziemy my i nauczymy Cię, jak być bezpieczną!

Odbierz karnet na:
Tydzień Darmowych Treningów
Wypełnij teraz, a my się z Tobą skontaktujemy!

Interesuje mnie


Zajęcia z Samoobrony dla kobiet

Zapisując się na nasze zajęcia Samoobrony dla kobiet ITS, nie musisz obawiać się bólu i zmęczenia. Nie będziemy kazać Ci boksować, kopać w worek treningowy czy podnosić ciężary – to możesz robić na zajęciach z boksu.

W Laabie postaramy się nauczyć Cię słuchać swojej intuicji, dzięki której będziesz wiedziała, jak unikać potencjalnego zagrożenia, a w ostateczności – jak się przed nim bronić. Walka to ostateczność! Ważne jest to, jakie działania podejmujesz, by do niej nie doszło.

Zajęcia trwają godzinę i są prowadzone przez doświadczonego trenera. Czego się na nich nauczysz?

  1. Kiedy należy wykorzystać samoobronę?
  2. Jak skutecznie wykorzystywać swoją intuicje i odczytywać wewnętrzny alarm?
  3. Jak widzieć więcej i rozumieć lepiej potencjalnych agresorów?

Wszystko to pod czujnym okiem profesjonalnego trenera i ze wsparciem grupy ćwiczących.

Więcej na temat zajęć z Samoobrony dla kobiet z Israeli Tactical School przeczytacie na oficjalnej stronie akademii.

Dlaczego Samoobrona dla Kobiet z ITS?
Wypracujesz prawidłowe nawyki
Nauczysz się reagować na sytuacje kryzysowe
Wzmocnienie ogólnej sprawności fizycznej
Nasi Trenerzy
Mateusz Zmyj
Szef wyszkolenia firmy szkoleniowej War-Sztat, będącym siedzibą główną IKMF Krav Maga Warszawa. Mateusz, mimo swojego młodego wieku, może pochwalić się ponad 12-letnim doświadczeniem w systemie Krav Maga. W latach 2013–2015 pełnił funkcje dyrektora okręgowego GKMA w Londynie. Podczas swojego pobytu w Londynie rozwijał swoje umiejętności w takich sportach walki jak MMA, boks oraz zapasy. Obecnie instruktor najstarszej i największej organizacji Krav Maga, International Krav Maga Federation. Uczeń Tamira Gilada, osoby odpowiedzialnej za nadawanie stopni szkoleniowych IKMF na świecie. Rozwija swoje umiejętności zakresu strzelania bojowego pod okiem byłych operatorów elitarnej jednostki policji, BOA ( Biuro Operacji Antyterrorystycznych).
Jak zacząć?

Krok 1

Skontaktuj się z nami! Możesz wypełnić formularz, przyjść do klubu, napisać na Facebooku czy zadzwonić (+48 22 299 28 00). Zaprosimy Cię do klubu na bezpłatny trening próbny.
Treningi odbywają się zawsze w wtorki i czwartki o godzinie 19.00.

Krok 2

Jeśli Ci się spodoba, będziesz mogła odebrać bezpłatny tydzień do swojego pierwszego karnetu!

Krok 3

Trenuj i ciesz się rezultatami, które są na wyciągnięcie ręki. Czego Ci potrzeba? Chęci, zapału i systematyczności. Resztę zrobimy za Ciebie.

Każda kobieta powinna wiedzieć, jakich miejsc unikać, jak reagować w sytuacji zagrożenia i w końcu – jak się bronić, kiedy nie ma już innego wyjścia. Jeśli też tak uważasz, przyjdź do nas i dowiedz się, jak zadbać o siebie i swoje bezpieczeństwo.

A jeżeli wciąż uważasz, że Samoobrona dla kobiet nie jest dla Ciebie, sprawdź inne zajęcia, takie jak Plus Size.

Honorujemy kartę MultiSport
Czekamy na Ciebie
przy PGE Narodowym!

Zapraszamy na treningi Samoobrony dla kobiet do Laab przy PGE Narodowym