Woman’s Boxing Laab – uprawiaj sport prawdziwych wojowniczek!

Zapraszamy na skuteczne, dające szybkie i widoczne rezultaty zajęcia Woman’s Boxing Laab – pochodnej jednego z najstarszych sportów walki.

Ile czasu można spędzić na siłowni? Jak długo można wałkować te same ćwiczenia? Przyjdź do nas i naucz się czegoś nowego. Wejdź na drogę wojowniczki!

Zbuduj pewność siebie, dowiedz się, jak reagować w stresujących sytuacjach. Pozbądź się złych emocji, popraw swoją koncentrację. Spal masę kalorii, wzmocnij mięśnie, a przede wszystkim – popraw swoją kondycję.

Każdy ma swoją motywację. Ważne, żeby ją odkryć i przyjść do nas choćby raz – my zajmiemy się resztą.

Odbierz karnet na:
Tydzień Darmowych Treningów
Wypełnij teraz, a my się z Tobą skontaktujemy!

Interesuje mnie


Zajęcia Woman’s Boxing Laab

 

Walka na pięści jest jednym z najstarszych sportów, znanym już w starożytności. Mówi się, że to najcięższy i najbardziej samotny sport świata. Bo na ringu jesteś sama. I tylko z własnymi słabościami.

Zapisanie się do grupy Pięściarek Women’s Boxing Laab może przynieść Ci same korzyści. Podczas zajęć nie tylko spalisz mnóstwo kalorii, ale też wzmocnisz mięśnie – poprawisz zarówno swoją kondycję, jak i sylwetkę.

Zalet jest co niemiara. Nie ograniczają się one wyłącznie do wyglądu fizycznego; odnoszą się także do zdrowia psychicznego. Jeżeli jesteś zmęczona, znudzona, zdekoncentrowana, zdenerwowana – gwarantujemy, że boks jest dla Ciebie. Jeżeli czujesz się niepewnie, nie wiesz, jak się zachować w sytuacji zagrożenia – boks również jest dla Ciebie.

Zajęcia są przeznaczone dla kobiet. Trwają godzinę zegarową i są prowadzone przez doświadczonego trenera. Składają się na nie trzy elementy:

  1. Opieka profesjonalnego trenera.
  2. Wszechstronny trening – od techniki przez zajęcia kondycyjne po symulowane walki.
  3. Wsparcie grupy – nie ćwiczysz sama, ale w zmotywowanej i wspierającej się nawzajem społeczności.

Nie czekaj, przyjdź do nas już dziś!

Dlaczego Woman’s Boxing Laab?
Najlepsza godzina Twojego dnia
Wszechstronny rozwój fizyczny
Trening pod okiem mistrza
Nasi Trenerzy
Paweł Rumiński
Jako zawodnik boks klasyczny uprawia od 2003 r. Przez prawie 10 lat był zawodnikiem „WKS Gwardia" Warszawa, w barwach której wywalczył m.in. MTB o „Srebrną Łódkę", Puchar o tygodnik "Angora" w Łodzi oraz Ogólnopolski Turniej „Grand Prix” w Ząbkowicach Śląskich. W 2015 roku wywalczył brązowy medal mistrzostw Polski Seniorów w Szczecinie dla obecnego klubu „Legia Fight Club”. W tym samym roku brał udział w najbardziej prestiżowym międzynarodowym turnieju im. Feliksa Stamma. 15 października 2016 r. pierwszy raz stanął na zawodowym ringu, a jego występ zapisał się jako najszybszy nokaut w polskim zawodowym boksie.
Jak zacząć?

Krok 1

Skontaktuj się z nami! Możesz wypełnić formularz, przyjść do klubu, napisać na Facebooku czy zadzwonić (+48 22 299 28 00). Zaprosimy Cię do klubu na bezpłatny trening próbny.

Krok 2

Jeśli Ci się spodoba, będziesz mogła odebrać bezpłatny tydzień do swojego pierwszego karnetu!

Krok 3

Trenuj i ciesz się rezultatami, które są na wyciągnięcie ręki. Czego Ci potrzeba? Chęci, zapału i systematyczności. Resztę zrobimy za Ciebie. Jednak jeżeli wciąż uważasz, że Woman’s Boxing Laab nie jest dla Ciebie, sprawdź inne zajęcia, takie jak Full Body Laab czy Samoobrona dla kobiet ITS.

Honorujemy kartę MultiSport
Czekamy na Ciebie
przy PGE Narodowym!

Zapraszamy na treningi Woman’s Boxing Laab do Laab przy PGE Narodowym.