Wynajem powierzchni Laab

Chcesz zorganizować szkolenie, trening indywidualny, trening firmowy lub dowolny event? Szukasz miejsca do nakręcenia teledysku lub innej formy przekazu video? Skontaktuj się z nami i wynajmij powierzchnię w Laab!

Laab to nie tylko zajęcia sportowe. To także super przestrzeń – w klubie i dookoła niego – która tylko czeka na to, by ją dobrze zagospodarować. Właśnie dlatego postanowiliśmy, że kiedy już opadnie potreningowy pył, będziemy ją wynajmować!

Napisz do nas.
Wypełnij teraz, a my się z Tobą skontaktujemy!

Wynajem powierzchni Laab

 

Co oferujemy?

Znajdujemy się na błoniach PGE Narodowego – czyli prawie w centrum miasta! Oferujemy 800 m2 powierzchni, w tym cztery sale treningowe oraz zieloną przestrzeń dookoła klubu. Przy obiekcie znajdują się liczne miejsca parkingowe. Umożliwiamy wynajęcie całego klubu lub tylko jego części.

 

Jakie są korzyści wynajęcia powierzchni?

  • SALA FITNESS – idealna na szkolenia w małych grupach lub szkolenia teoretyczne. Powierzchnia tej sali to 75 m2. Składają się na nią proste ściany, w tym ściany luster. Możesz skorzystać z naszych wolnostojących sprzętów lub wprowadzić potrzebne Ci urządzenia.
  • SALA BIAŁA – idealna na wszelkiego rodzaju zabawy dla dzieci, sztuki walki lub eventy na bosaka. Jej powierzchnia to 150 m2, w tym ściana luster oraz ściana okien (która robi niesamowite wrażenie podczas kręcenia filmów czy klipów!). Jej nazwa pochodzi od położonych na podłodze i filarach białych, miękkich materacy.
  • SALA CZARNA – jej powierzchnia to 300 m2. Składa się z trzech części:
    • zielonej strefy CARDIO, gdzie możesz poćwiczyć na sprzętach typu aerob: ergometr, popularnie nazywany wiosłami, airbike czy bieżnie;
    • SALI OPEN, gdzie z przyjemnością możesz wykonać trening w oparciu o ćwiczenia wielostawowe: wszelkiego rodzaju przyciągania, wyciskania czy z użyciem własnego ciała;
    • strefy sztang i kettli.

Sale można wykorzystywać, łącząc te pomieszczenia lub je rozdzielając.

  • MAŁA SALKA – idealna do treningów indywidualnych; ma około 45 m2. Znajdują się tam wolne ciężary oraz ławeczki do trenowania.

Nie zapomnieliśmy także o strefie relaksu, która znajduje się tuż przy recepcji, oraz o LABB CAFFE, gdzie w ogródku, na leżaczkach, pod zielonymi drzewkami napijesz się kawy oraz spróbujesz naszych pysznych i zdrowych koktajli.

Dlaczego warto
wynająć powierzchnię Laab?
800 m2 powierzchni
Cztery sale treningowe oraz zielona przestrzeń wokół klubu
Pomoc w organizacji wydarzenia
Jak wynająć
powierzchnię Laab?

 

Skontaktuj się z nami! Możesz wypełnić formularz, przyjść do klubu, napisać na Facebooku lub zadzwonić (manager: 667 107 168).

Wynajmując powierzchnię Laab, o nic nie musisz się martwić. Pomożemy Ci w organizacji wydarzenia, a w razie potrzeby weźmiemy w nim czynny udział! Wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz wymagań – jesteśmy tu dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy!

 

Honorujemy kartę MultiSport
Czekamy na Ciebie
przy PGE Narodowym!

Wynajmij powierzchnię przy PGE Narodowym